Gra miejska

Czy znasz historyczne miejsca w Cieszynie?

TRANSGRANICZNY PANEL ENERGETYCZNY

W dniu 27.09 uczniowie klas 3Dp oraz 3BK brali udział w Transgranicznym Panelu Energetycznym, który odbył się w sali wykładowej hotelu Mercure w Cieszynie.

Myślę, więc nie śmiecę

W ramach tegorocznej 28 akcji Sprzątania Świata – Polska pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”, która odbyła się w dniu 24 września 2021 r., nasza szkoła, jak co roku, podjęła wyzwanie zbiórki odpadów z okolicznych terenów.

Energetab 2021

W dniu 16.09. nasi uczniowie z klas: 4C oraz 3Dp i 3Dg uczestniczyli w Targach Energetab w Bielsku – Białej.

Aktywne Pieniny klasy 3Mg

Do trzech lat sztuka…W końcu udało się zrealizować plany, które w pierwszej i drugiej klasie pokrzyżowała nam pandemia.

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat

Deklaracja na szczepienia Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19

HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2021/22

Msza Święta rozpoczynająca rok szkolny odbędzie się 1 września 2021 o godz. 8.00 w Kościele pw. Świętego Jerzego w Cieszynie. HARMONOGRAM

Harmonogram badań lekarskich

5 sierpnia: godz.8.00- technik mechatronik godz.10.30- technik mechanik, technik elektryk   6 sierpnia: !!w tym dniu badani powinni być na czczo!!: godz.8.00- mechanik pojazdów samochodowych godz.10.30- technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Kształć się globalnie, pracuj lokalnie!

Nasza ostatnia grupa projektowa przygotowuje się do wyjazdu na praktyki w Hiszpanii.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ULICZNEJ

Reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych 11.06.2021 r. wzięła udział w ulicznym turnieju piłki nożnej cieszyńskich szkół.

AKCJA KRWIODAWSTWA

Od wielu lat wśród młodzieży cieszyńskich szkół była prowadzona akcja honorowego krwiodawstwa „Maturzysto! Zdaj egzamin dojrzałości… z życia”.

Nekrolog

Dnia 16 kwietnia 2021 roku zmarł w wieku 83 lat śp. Marian Chabrowski, długoletni nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych w Cieszynie.

Liga Młodych Kreatorów 2021 – eliminacje wewnętrzne

2 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje do XI edycji konkursu fryzjerskiego „Liga Młodych Kreatorów”. Tytuł tegorocznego konkursu to „Postać fantasy”.