X TURNIEJ BADMINTONA

W sobotę 15 grudnia 2018r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie odbył się X Jubileuszowy Turniej Badmintona o Puchar Dyrektora Szkoły. Zawody zostały przeprowadzone w kategorii: mężczyzna, kobieta oraz uczeń. Rozgrywane mecze były na wysokim poziomie sportowym . Po kilkugodzinnych zmaganiach zostali wyłonieni najlepsi zawodnicy turnieju.

W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Barbara Cieślar, miejsce drugie zajęła Edyta Gaszek , a miejsce trzecie Marzena Błaś.

W kategorii mężczyzn najlepszym zawodnikiem został Dawid Śmieja, drugie miejsce zajął Mieczysław Kubica, a miejsce trzecie Wojciech Biarda.

W kategorii uczeń pierwsze miejsce zajął Grzegorz Hussar, drugie miejsce Adrian Wiecheć, a miejsce trzecie Dawid Śliwka.

Na zakończenie turnieju pani dyrektor Bożena Cholewa najlepszym zawodnikom wręczyła pamiątkowe puchary, dyplomy oraz upominki rzeczowe.