SIATKARZE Z LANGERA WICEMISTRZAMI POWIATU

Finał powiatowy w siatkówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych odbył się 08 marca 2018r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie. W pierwszym meczu drużyna Zespołu Szkół Technicznych pokonała drużynę z Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu 2:0 w setach.

W drugim meczu Zespół Szkół im. W. Szybińskiego pokonał gospodarzy 2:0 w setach. W turnieju miejsce trzecie zajęła drużyna z Międzyświecia, która wygrała mecz z zespołem ze Skoczowa 2:1 w setach.

W bardzo wyrównanym i emocjonującym spotkaniu o I miejsce siatkarze z Langera ulegli drużynie Zespołu Szkół im. W. Szybińskiego w Cieszynie w setach 1:2 , zdobywając wicemistrzostwo powiatu szkół ponadgimnazjalnych.

Skład drużyny ZST : Konrad Maleska, Bartłomiej Michałek, Piotr Karchut, Patryk Karch, Wojciech Pinkas, Tomasz Pisiut, Łukasz Łojek, Marek Lupa, Michał Volkmer.

Trener: Tadeusz Chodykin