SUKCES SIATKARZY Z LANGERA

Drużyna Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie, zdobywając II miejsce w Mistrzostwach Cieszyna Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców, które odbyły się 25.02.2015r. w hali sportowej MOSIR-u, uzyskała awans do dalszych rozgrywek.

Mistrzostwa Powiatu Cieszyńskiego zostały rozegrane 05.03.2015r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie. W pierwszym meczu, po bardzo wyrównanym pojedynku z gospodarzami siatkarze z Langera przegrali w setach 1 : 2. W następnym meczu nasza drużyna spotkała się z siatkarzami Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wiśle, wygrywając 2 : 0 w setach, zdobyła tym samym III miejsce w Turnieju. W meczu finałowym drużyna II L.O. w Cieszynie pokonała gospodarzy 2:0 w setach, uzyskując awans do rozgrywek rejonowych. Siatkarze z Langera, których prowadził mgr Tadeusz Chodykin, wystąpiła w składzie: Marek Tomica, Mateusz Faruga, Daniel Siemienik, Łukasz Kaleta, Dawid Białoń, Michał Sala, Samuel Gaszczyk, Samuel Haratyk, Rafał Śleziak, Paweł Lipowczan.